TGB BLADE 600i SE LT 4x4 2018

/tgb-blade-600i-se-lt-4x4-2018-e63279.htm
Popis

TGB BLADE 600i SE LT 4x4 2018

Užitkově-rekreační Blade 600 LT přichází vybavený pokročilými technologiemi, s bohatou výbavou a prodlouženým podvozkem. Největším tahákem je bezpochyby nový výkonný motor 600 ccm s vysokou tažnou silou a působivým zrychlením. Výborně vybavená čtyřkolka vyniká mimořádnou obratností, snadným a příjemným řízením a zejména skvělým poměrem ceny, kvality a užitné hodnoty. Široký rozchod a moderní nezávislé zavěšení všech kol IRS s velkou světlou výškou dávají čtyřkolce vysokou stabilitu a špičkovou prostupnost terénem, prodloužený podvozek nabízí více místa a jistější jízdu v prudkých kopcích při zachování vysoké obratnosti a hravé ovladatelnosti krátkých modelů.

 

Barevná provedení: Matná hnědo-šedá
                                : Stříbrná

Nový motor 600 ccm

Více výkonu, více práce, více zábavy. Největší předností nového modelu je bezpochyby zcela nový kapalinou chlazený motor 600 ccm, do kterého inženýři firmy TGB vložili množství moderních technologií. Ty zahrnují například novou čtyřventilovou hlavu, kombinované chlazení kapalinou a olejem se dvěma samostatnými chladiči. Elektronické vstřikování paliva Siemens zaručuje vysoký výkon, velkou tažnou sílu a točivý moment v každých otáčkách, spolehlivé startování v létě i v zimě, snížené emise a nízkou spotřebu paliva.

Nový motor 600 ccm

Přepracovaný prodloužený podvozek

Změněná geometrie podvozku, nové zavěšení předních kol, přepracovaná geometrie řízení a nové nastavení tlumičů dávají čtyřkolce přesné řízení, hravou ovladatelnost a výrazně lepší stabilitu v těžkém terénu a při sportovní jízdě. Vynikající prostupnost terénem umožňuje moderní nezávislé zavěšení všech kol IRS se širokým rozchodem a velkou světlou výškou, v těžkém terénu oceníte i elektricky připojitelný pohon 2x4/4x4 a navíc si můžete elektricky uzamknout rychle pracující uzávěrku předního diferenciálu.

Přepracovaný prodloužený podvozek

Pohon 4x4 se dvěma diferenciály (L7e)

Velkou předností modelu Blade 600i je jedinečný systém pohonu se dvěma diferenciály - na přední i zadní nápravě. V nejtěžším terénu navíc oceníte možnost rychle uzamknout elektrické uzávěrky každého z obou diferenciálů. Díky tomu je Blade 600i je velice příjemný na řízení a umožňuje přesně nakonfigurovat pohon pro jakýkoli terén a každou situaci. Na jednu stranu poskytuje dokonalou trakci všech kol a vynikající průchodnost těžkým terénem, zároveň však zajišťuje nesmírně kultivovanou a klidnou jízdu a úžasně příjemné řízení. Nechybí elektrické připojování pohonu předních kol 2x4/4x4 pouhým stiskem tlačítka na řídítkách ani moderní nezávislé zavěšení všech kol iRS se širokým rozchodem a velkou světlou výškou.

Pohon 4x4 se dvěma diferenciály (L7e)

Výkonné kotoučové brzdy

Účinný tříkotoučový hydraulický brzdový systém s vrtanými kotouči a velkým brzdným výkonem vám dá jistotu a důvěru při těžké práci, jízdě s těžkým přívěsem, nebo při posouvání vašich jezdeckých limitů. Brzdy s pancéřovanými hadičkami umožňují citlivé dávkování a dokonalou kontrolu brzdného účinku.

Výkonné kotoučové brzdy

Moderní nosiče zavazadel

Moderní nosiče vyrobené z kvalitního plastu mají vysokou nosnost, výborně odolávají poškrábání, na rozdíl od ocelových nosičů nerezavějí, a i po létech vypadají stále dobře

Moderní nosiče zavazadel

Moderní LED osvětlení

Atraktivní LED světla pro denní svícení zaujmou na první pohled. Společně s dvojitými zadními LED světly a LED blikači je TGB Blade 600 nyní ještě dospělejší a ještě přitažlivější. A když zapadne slunce, výkonné dvojité projektorové světlomety vám vždy spolehlivě pomohou najít cestu domů.

Moderní LED osvětlení

Multifunkční LCD displej

Přesné informace kdykoli potřebujete. Moderní multifunkční LCD displej je nejen dobře čitelný, ale i krásný, a nabízí spoustu funkcí jako digitální otáčkoměr, digitální rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 počítadla denní ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počítadlo najetých motohodin, celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, palubní hodiny a všechny potřebné kontrolky.

Multifunkční LCD displej

Špičková výbava

Na trhu není mnoho čtyřkolek, které by v již tak atraktivní základní ceně ještě nabízely tak bohatou standardní výbavu jako TGB Blade 600i LT: elektrická uzávěrka předního diferenciálu, elektrické přepínání pohonu 2x4 / 4x4, pancéřované brzdové hadičky, atraktivní 8paprskové hliníkové disky, značkové 25" pneumatiky, chrániče rukou a páček, masivní přední nárazník, přední i zadní nosič zavazadel, samostatné sedadlo spolujezdce s madly a opěrkou zad, homologované tažné zařízení a spolehlivý naviják s tažnou silou 3000lbs.

Špičková výbava

 

 

 

Parametry
Typ motoru čtyřtaktní jednoválec SOHC, EFI
Obsah 561 cm3
Vrtání x Zdvih Ø 97 x 79,2 mm
Kompresní poměr 10.2 : 1
Výkon 42,7 k / 7000/min (off-road)
Převodovka automatická - CVT variátor se zpátečkou, L/H/N/R/P + brzdění motorem
Přední odpružení hydraulické tlumiče + pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
Přední brzda 2x hydraulická kotoučová
Přední pneu AT25 x 8 - 12
Zadní odpružení hydraulické tlumiče + pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
Zadní pneu AT25 x 10 - 12
Hmotnost 438 kg
Objem palivové nádrže 18 litrů
Chladící systém kapalinou + olejem + elektrický ventilátor
Délka x Šířka x Výška 2280/1250/1420 mm
Max. otáčky motoru 53,6 Nm/5500 /min (off-road)
Pohon 2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Přední zavěšení nezávislá dvojitá A-ramena
Zadní brzda 1x hydraulická kotoučová
Zadní zavěšení nezávislá dvojitá A-ramena

Oblíbený prodloužený Blade se silnějším motorem 600 ccm TGB Blade si získal pověst výkonné, odolné, spolehlivé a pracovité čtyřkolky, která snese i nešetrné zacházení

Cena s DPH: 179 000,-
Cena bez DPH: 147 934,-
Do 2-5 pracovních dnů Kontaktovat prodejce
Výrobce: TGB TGB
Kód produktu: TGB600iSeLT4x42018
Záruka: 24 měsíců
/product-action/increment-product-view-count?productId=63279