TGB BLADE 600i SE 4x4 2018

/tgb-blade-600i-se-4x4-2018-e63266.htm
Popis

TGB BLADE 600i SE 4x4 2018

Užitkově-rekreační Blade 600 přichází vybavený pokročilými technologiemi, s ještě ovladatelnějším a stabilnějším podvozkem a s plnou výbavou. Největším tahákem je bezpochyby nově zkonstruovaný výkonný motor 600 ccm s velkou tažnou silou a působivým zrychlením. Moderní nezávislé zavěšení všech kol IRS, vysoká světlá výška a široký rozchod dodávají čtyřkolce perfektní stabilitu a vynikající prostupnost terénem. Výborně vybavená čtyřkolka kromě toho vyniká také mimořádnou obratností, snadným a příjemným řízením a skvělým poměrem ceny, kvality a užitné hodnoty.

Barevné provedení: Matná šedá

 

Nový motor 600 ccm

Více výkonu, více práce a více zábavy. Největší předností nového modelu je bezpochyby zcela nový kapalinou chlazený motor 600 ccm, do kterého inženýři firmy TGB vložili množství moderních technologií.  Ty zahrnují například novou čtyřventilovou hlavu, kombinované chlazení kapalinou a olejem se dvěma samostatnými chladiči. Elektronické vstřikování paliva Siemens zaručuje vysoký výkon, velkou tažnou sílu a točivý moment v každých otáčkách, spolehlivé startování v létě i v zimě, snížené emise a nízkou spotřebu paliva.

Nový motor 600 ccm

Přepracovaný podvozek

Změněná geometrie podvozku, nové zavěšení předních kol, přepracovaná geometrie řízení a nové nastavení tlumičů dávají čtyřkolce přesné řízení, hravou ovladatelnost a výrazně lepší stabilitu v těžkém terénu a při sportovní jízdě. Vynikající prostupnost terénem umožňuje moderní nezávislé zavěšení všech kol IRS se širokým rozchodem a velkou světlou výškou, v těžkém terénu oceníte i elektricky připojitelný pohon 2x4/4x4 a navíc si můžete elektricky uzamknout rychle pracující uzávěrku předního diferenciálu.

Přepracovaný podvozek

Moderní LED osvětlení

Atraktivní LED světla pro denní svícení zaujmou na první pohled. Společně s dvojitými zadními LED světly a LED blikači je TGB Blade 600 nyní ještě dospělejší a ještě přitažlivější. A když zapadne slunce, výkonné dvojité projektorové světlomety vám vždy spolehlivě pomohou najít cestu domů.

Moderní LED osvětlení

Výkonné kotoučové brzdy

Účinný tříkotoučový hydraulický brzdový systém s vrtanými kotouči a velkým brzdným výkonem vám dá jistotu a důvěru při těžké práci, jízdě s těžkým přívěsem, nebo při posouvání vašich jezdeckých limitů. Brzdy s pancéřovanými hadičkami umožňují citlivé dávkování a dokonalou kontrolu brzdného účinku.

Výkonné kotoučové brzdy

Moderní nosiče zavazadel

Moderní nosiče vyrobené z kvalitního plastu mají vysokou nosnost, výborně odolávají poškrábání, na rozdíl od ocelových nosičů nerezavějí, a i po létech vypadají stále dobře.

Moderní nosiče zavazadel

Multifunkční LCD displej

Přesné informace kdykoli potřebujete. Moderní multifunkční LCD displej je nejen dobře čitelný, ale i krásný, a nabízí spoustu funkcí jako digitální otáčkoměr, digitální rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 počítadla denní ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počítadlo najetých motohodin, celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, palubní hodiny a všechny potřebné kontrolky.

Multifunkční LCD displej

Špičková výbava

Na trhu není mnoho čtyřkolek, které by v již tak atraktivní základní ceně ještě nabízely tak bohatou standardní výbavu, jako TGB Blade 600i: elektrická uzávěrka předního diferenciálu, elektrické přepínání pohonu 2x4 / 4x4, pancéřované brzdové hadičky, atraktivní 8paprskové hliníkové disky, značkové 25" pneumatiky, chrániče rukou a páček, masivní přední nárazník, přední i zadní nosič zavazadel, homologované tažné zařízení a spolehlivý naviják s tažnou silou 3000lbs.

Špičková výbava

 

 

 

 

 

 

Parametry
Typ motoru čtyřtaktní jednoválec SOHC, EFI
Obsah 561 cm3
Vrtání x Zdvih Ø 97 x 79,2 mm
Kompresní poměr 10.2 : 1
Výkon 42,7 k / 7000/min (off-road)
Převodovka automatická - CVT variátor se zpátečkou, L/H/N/R, brzdění motorem
Rozvor kol 1290 mm
Přední odpružení hydraulické tlumiče + pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
Přední brzda 2x hydraulická kotoučová
Přední pneu AT25 x 8 - 12
Zadní odpružení hydraulické tlumiče + pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
Zadní pneu AT25 x 10 - 12
Hmotnost 427 kg
Objem palivové nádrže 18 litrů
Chladící systém kapalinou + olejem + elektrický ventilátor
Délka x Šířka x Výška 2120/1240/1502 mm
Max. otáčky motoru 53,6 Nm/5500 /min (off-road)
Pohon 2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Přední zavěšení nezávislá dvojitá A-ramena
Zadní brzda 1x hydraulická kotoučová
Zadní zavěšení nezávislá dvojitá A-ramena

TGB Blade si získal pověst výkonné, odolné, spolehlivé a pracovité čtyřkolky, která snese i nešetrné zacházení

Cena s DPH: 174 000,-
Cena bez DPH: 143 802,-
Do 2-5 pracovních dnů Kontaktovat prodejce
Výrobce: TGB TGB
Kód produktu: TGB600iSE4x42018
Záruka: 24 měsíců
/product-action/increment-product-view-count?productId=63266