Linhai UTV E-5S Electric 2x4 (incl. BATERY) 2017

/linhai-utv-e-5s-electric-2x4-incl-batery-2017-e60102.htm
Popis

Linhai UTV E-5S Electric 2x4 (incl. BATERY) 2017

Tichý a čistý provoz, nulové emise a dlouhý dojezd. To jsou klíčové výhody, které dávají elektrickému UTV Linhai E-5S široké možnosti použití - od údržby golfových hřišť, parků a městské zeleně přes práci uvnitř skladů nebo ve stodole, až po neomezený vjezd do továrních hal, areálů a uzavřených prostor nebo tiché výjezdy za lovem - UTV Linhai E-5S zvládne všechno, ať pracuje jakkoli tvrdě. A přitom žádný hluk, žádné výfukové plyny, žádné plašení zvěře a výrazně levnější provoz než s benzínovými nebo dieselovými UTV. Linhai E-5S vás příjemně překvapí nízkými provozní náklady, nepotřebuje k provozu benzín, naftu ani plyn, žádné výměny motorových olejů a filtrů - a přitom je stejně pracovitý jako každé jiné UTV ve své třídě. Snadno ovladatelný podvozek zajišťuje bezpečnou a stabilní jízdu, velká sklopná korba lze snadno přeměnit na prostorné plato. A pak je tu ještě výbava: už v základní ceně nabízí Linhai E-5S velké čelní plexi, plastovou střechu, masivní přední ochranný rám, ochranné boční dveře, hlavové opěrky a navíc i litá hliníková kola.

Tichý elektrický motor
Elektrický motor je prakticky nehlučný a neprodukuje žádné výfukové plyny. Proto jej můžete používat nejen na farmách, chatách a zahradách, ale také v halách a uzavřených prostorách. Elektromotory mají oproti spalovacím motorům další výhodu: spalovací motor vyžaduje pro dosažení výkonu a točivého momentu vysoké otáčky, ale elektromotor má maximální točivý moment k dispozici už od nulových otáček, což oceníte třeba při rozjezdu do prudkého kopce. Elektromotor pracuje s 95% účinností, má nižší provozní náklady a není citlivý na změny teplot, takže se nemusíte obávat, že v zimě nenastartujete.

Baterie Varta Professional
UTV Linhai E-5S pohánějí jedny z nejkvalitnějších a nejrobustnějších baterií na trhu - vysokovýkonné trakční baterie Varta Professional Deep Cycle AGM. Tyto špičkové baterie mají díky nejmodernějším technologiím obrovskou rezervu energie a extrémně dlouhou výdrž. Největší předností těchto trakčních baterií je však jejich vynikající cyklická odolnost. Trakční baterie jsou konstruované tak, že jim nevadí dlouhodobé opakované hluboké vybíjení, na rozdíl od běžných startovacích autobaterií, které vysoké cyklické zatěžování s opakovaným nabíjením a vybíjením silně namáhá. Baterie Varta Professional Deep Cycle AGM jsou zcela bezúdržbové a odolné proti vytečení. 

Odolný podvozek
Vynikající průchodnost terénem a výbornou stabilitu zajišťuje široký a snadno ovladatelný podvozek s velkými zdvihy pérování a nízko položeným těžištěm. Všechna kola jsou nezávisle zavěšena a odpružena kvalitními hydraulickými tlumiči s nastavitelnou tuhostí pružin.

Sklopná variabilní korba
Na prostornou ocelovou sklopnou korbu naložíte všechno, co potřebujete odvézt. Díky praktickému vyklápěcímu zadnímu čelu a pohodlnému sklápění pomocí plynových vzpěr je složení nákladu hračkou. Pro převážení rozměrných nákladů lze bočnice snadno demontovat a přeměnit tak korbu na prostorné nákladní plato.

Veškeré ovládání po ruce
Volant a všechny ostatní ovládací prvky jsou přehledně ergonomicky uspořádané, všechno je v dosahu a přesně tam, kde to intuitivně očekáváte, ovládání vám zcela přirozeně padne do ruky. To výrazně usnadňuje práci, pozornost při jízdě nic nerozptyluje a stroj máte neustále pod kontrolou.

Účinné hydraulické brzdy
Kotoučové brzdy na všech čtyřech kolech s vysokou brzdnou silou spolehlivě zastaví stroj i s těžkým nákladem nebo plně naloženým přívěsem. Díky progresivnímu nástupu účinku je brzdění citlivé a předvídatelné.

Bohatá výbava již v základu
V základní ceně nabízí Linhai E-5S bohatou výbavu. V ní nechybí například litá hliníková kola, pevná plastová střecha odolná UV záření, celoplošné přední plexisklo, masivní přední ochranný rám, ochranné boční dveře, madla pro spolujezdce, robustní variabilní sklápěcí ocelová korba s plynokapalinovými vzpěrami, hlavové opěrky, zpětná zrcátka nebo tažné zařízení.

Parametry
Typ motoru třífázový indukční elektrický motor s měděnými rotory
Přední odpružení hydraulické kapalinové tlumiče, pružiny s nastavitelným předpětím
Přední brzda 2x hydraulická kotoučová s vrtanými kotouči
Přední pneu AT25 x 8 - 12
Zadní odpružení hydraulické kapalinové tlumiče, pružiny s nastavitelným předpětím
Zadní pneu AT25 x 10 - 12
Hmotnost 530 kg
Délka x Šířka x Výška 2733 mm x 1460 mm x 1890 mm
Pohon 2x4 / zadní
Přední zavěšení nezávislé, McPherson
Rok výroby 2017
Zadní brzda 2x hydraulická kotoučová s vrtanými kotouči
Zadní zavěšení nezávislé, dvojitá A-ramena IRS

Homologace L7e-B2 (EURO4).

Cena s DPH: 189 990,-
Cena bez DPH: 157 017,-
Do 2-5 pracovních dnů Kontaktovat prodejce
Výrobce: Linhai Linhai
Kód produktu: LiUTVE5SElectric2x417
Záruka: 24 měsíců
/product-action/increment-product-view-count?productId=60102