Bezpečnostní systém pro skůtry a mopedy Datatag

Neohodnoceno
 

Bezpečnostní systém

Dostupnost Kontaktujte nás
1 999 Kč
1 652,07 Kč bez DPH
   
Kód produktu DGB91006359
Značka Datatag
Kategorie E-SHOP
Záruka 2 roky
 

Bezpečnostní systém pro skůtry a mopedy Datatag

Elektronický bezpečnostní identifikační systém pro skútry a mopedy

Během posledních let výrazně vzrostly prodeje skútrů. Lidé více a více unaveni seděním v autech v dopravních zácpách, naštvání stále rostoucími cenami za pohonné hmoty nebo se nechtějí tlačit v občas nespolehlivé veřejné dopravě.

Bohužel tento boom skútrů je také doprovázen dramatickým nárůstem jejich krádeží. Fyzické bezpečnostní zařízení mohou pomoci chránit váš skútr do určité míry, ale profesionální zloději se nenechají odradit zámky a alarmy. Vzhledem k tomu, že skútr je relativně lehký, může být snadno naložen do dodávky a odvezen pryč během několika sekund!

Nejlepší způsob, jak chránit váš skútr, je ihned při nákupu si nechat naistalovat identifikační značení. Více-prvkový elektronický identifikační systém proti krádeži umožňuje policii identifikovat pravého vlastníka jakéhokoliv označeného skútru, a to i přesto, že registrační značka a standardní identifikační čísla byly zničeny nebo změněny.

Pachatelé krádeží dobře vědí, že všechny soudní procesy, kde byl Datatag použit jako důkaz, byly pro Datatag a klienty s označeným motocyklem úspěšné. Jakmile zloději vidí výstražné štítky na vašem motocyklu, raději jej nechají být a poohlídnou se po jiném lehčím cíli.   

Systémy Datatag jsou dostupné u všech autorizovaných a významných prodejců skútrů a motocyklů. Datatag jako lídr ve Velké Británii, ale i v Evropě nabízí elektronický systém proti krádeži, který není drahý a chrání váš skútr po dobu jeho životnosti.

Datatag byl doposud instalován na doslova desetitisíce skútrů značek Yamaha, Piaggio, Vespa, Gileras a MBK. Neplatíte žádné roční poplatky, a když chcete skútr prodat, jednoduše vaši registraci přenesete na nového vlastníka.

Datatag technologie pro skútry/mopedy:


Skleněné transpondéry

Tento transpondér je zhruba ve velikosti zrnka rýže a jeho instalace je velmi jednoduchá. Obsahuje unikátní číselný kód, který je trvale naprogramován do integrovaného obvodu transpondéru. Na funkci elektroniky ve vozidle nemá žádný vliv. Kód nelze změnit ani smazat.

Výstražný štítek ukazující neoprávněnou manipulaci

Speciálně vyvinuté štítky varují potencionální zloděje. Štítky není možné odstranit bez jejich poškození.

Výstražný štítek

Tyto speciálně vyrobené plastické pryskyřicové štítky varují potencionální zloděje a jsou atraktivní. Je nemožné je odstranit bez následného poškození.

UV nátěr

Unikátní neviditelný UV nátěr tvoří hlavní část odstrašujícího efektu a následné identifikace. Tento UV nátěr neviditelně označí váš lak, aniž by ho poškodil.

Mikrotečky®

Špičkový identifikační systém mikroteček je vyroben pro snadné použití. Mikrotečky jsou aplikovány na různé povrchy, takže je prakticky nemožné, aby je pachatelé našli a všechny odstranili. Velikost mikrotečky je 0,5 mm.

Datatag DNA

Je unikátní chemický DNA roztok. Každý kus stroje je chráněn neviditelný unikátním DNA kódem. Zloději si musí být jisti, že v případě legalizace kradeného vozidla, případně jeho dílů odstranili každou molekuly Datatag DNA. Datatag nabízí tuto moderní technologii v barvě, laku, lepidle, tekutině, prášku, gelu, oleji a spreji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: