Arctic Cat XR 700i LTD PS

/arctic-cat-xr-700i-ltd-ps-e52623.htm
Popis

Arctic Cat XR 700i LTD PS

Arctic Cat XR 700i LTD

Nový pracovně-rekreační Arctic Cat XR 700 vás uchvátí atraktivním moderním designem, agresivním vzhledem a ostrými liniemi. Nový pohled na design čtyřkolek přináší vysoce svítivé atraktivní halogenové přední světlomety a moderní LED osvětlení. Nový motor, podvozek a pérování posunul jízdní vlastnosti čtyřkolek Arctic Cat na zcela novou úroveň. Inovativní přístupy ke zlepšování pohodlí a ergonomie jízdy v kombinaci s novou geometrií přední nápravy zlepšily přesnost řízení a přinesly více komfortu a výrazně snadnější řízení.

Motor 700i XR

Arctic Cat soustředil velké úsilí na vývoj zcela nového motoru. Nová generace čtyřkolek Arctic Cat je poháněna od základu zcela novým vysokovýkonným 4taktním 4ventilovým dvouválcem 695 ccm EFI. Nový motor je o výkonu a točivém momentu, a reaguje na přidání plynu okamžitou akcelerací. Významná péče byla věnována také systému vstřikování a výsledky mluví samy za sebe: snížení spotřeby o 25% a výrazné snížení emisí CO2. V souladu s požadavky doby, a jako příspěvek k lepšímu vnímání nových modelů okolím je hlučnost nového motoru snížena o neuvěřitelných 8 decibelů! Motor je spojen s dvourychlostní automatickou CVT převodovkou s extrémně silnou redukcí, neutrálem, zpátečkou, parkovací polohou a motorovou brzdou. Vzduchový filtr umístěný pod sedadlem umožňuje snadnější přístup a snadnější údržbu.

Nosiče SpeedRack II

Zcela nově zkonstruované nosiče jsou nyní z neklouzavého plastu a vynikají vysokou praktičnostní díky novému inteligentnímu systému uchycování příslušenství SpeedRack II. Zajímavostí je, že přední i zadní nosič jsou symetrické. Elektronický posilovač řízení je již ve standardní výbavě.

LED osvětlení

Osvětlení nejnovější generace kombinuje LED světla pro denní svícení s vysoce svítivými hlavními čočkami. Zadní světla s technologií LED nejen vypadají hezky, ale mají i zvýšenou svítivost pro větší aktivní bezpečnost.

Nový podvozek XR

Zásadní modernizací prošel i podvozek nové modelové řady. Ten má nyní o 5cm prodloužený rozvor, čímž XR 700 získal vyšší stabilitu při zachování stejné celkové délky. Nový rám dává čtyřkolce vynikající ovladatelnost, nízké těžiště, jedinečnou obratnost a suverénní jízdní schopnosti v jakémkoli terénu. V novém rámu je motor usazen o plných 8 cm víc vpředu, takže stupačky nyní poskytují ještě více pohodlí a umožňují snadnější ovládání stroje.

Posilovač řízení

Menší únava, snadnější řízení, lehčí ovládání. Naše elektronické posilovače řízení jsou nejsilnější na trhu. Posilovač nejen výrazně snižuje sílu potřebnou k řízení, ale zároveň působí i jako účinný tlumič úderů do řídítek nebo volantu když předním kolem zachytíte v rychlosti o kámen nebo pařez, anebo přehlédnete díru ve vysoké trávě.

DURAMATIC ™

Spolehlivá automatická převodovka Duramatic ™ je konstruovaná pro nejtěžší zatížení. Tento robustní variátor s plynule měnitelným převodem reaguje okamžitě na změnu otáček, rychlosti nebo zatížení motoru. Převodovku Duramatic™ tvoří tři hlavní prvky - primární (hnací) spojka, sekundární (hnaná) spojka a ozubený klínový řemen, to vše ještě doplněné o rozběhovou odstředivou spojku, díky které tak může být primární spojka neustále sepnutá, čož zmenšuje opotřebení hnacího řemene. Převodovka Duramatic ™ má polohy L/H/N/R/P (dopředná rychlost / redukce / neutrál / zpátečka a parking (u vybraných modelů), a podporuje brzdění motorem z prudkého kopce.

Uzávěrka diferenciálu

Snadno ovladatelná elektrická uzávěrka předního diferenciálu umožňuje podstatně zvýšit trakci kol v náročném terénu, a přitom zachovat lehké a obratné řízení. Při normální jízdě v režimu 4x4 jsou přední kola poháněna přes otevřený diferenciál přední nápravy. Ten umožňuje, aby se v zatáčkách mohla přední kola otáčet různou rychlostí a tím zajišťuje snadné a lehké ovládání. Zapnutím uzávěrky předního diferenciálu při zařazeném pohonu všch kol (4WD) maximalizujete trakci v těžkém, extrémním terénu, kde by se některé z předních kol mohlo začít protáčet. Síla motoru pak jde rovnoměrně na všechna čtyři kola a to vám umožní s důvěrou vyjet, vyšplhat a zdolat jakoukoli překážku. Stačí jen stisknout tlačítko.

Pohon 4x4

Tento elektricky připojitelný pohon všech kol vás dostane na místa, o kterých jste dosud mohli jen snít, umožní vám dokonalou trakci v obtížných podmínkách a suverénní průchodnost extrémním terénem. Všechny čtyřkolky a Side by Side Arctic Cat jsou vybavené volitelným náhonem buď jen na zadní (2WD), nebo na všechna čtyři kola (4WD), popř.  režim 4WD s elektrickou uzávěrkou předního diferenciálu.
Výhodou elektricky připojitelného pohonu předních kol Arctic Cat je, že si jej můžete zapnout v předstihu tak, jak potřebujete vy, a ne jako u automatických systémů až ve chvíli, kdy už se přední kola začala protáčet.
Náhon 4x4 oceníte i v zimě, kdy můžete místo kol namontovat sněžné pásy a proměnit tak váš stroj ve vysoce účinný sněžný pásák.

DURO 3 STAR KADEN

Vynikající univerzální tříplátnové pneumatiky Duro 3 Star Kaden jsou oblíbenou volbou vyznavačů terénu. S nimi se pokaždé dostanete tam, kam potřebujete, můžete s nimi dělat všechno, co chcete, a pokaždé vám dodají excelentní grip a pohodlnou jízdu.

 

 

Parametry
Typ motoru čtyřdobý jednoválec, SOHC, 4 ventily, EFI
Obsah 695 ccm
Vrtání x Zdvih 102x85 mm
Převodovka automatická Duramatic, L/H/N/R, brzdění motorem
Přední brzda 2x hydraulická kotoučová
Přední pneu 25 x 8-12
Zadní pneu 25 x 10-12
Hmotnost 344 kg
Objem palivové nádrže 24,6 litrů
Chladící systém kapalinové, elektrický ventilátor
Délka x Šířka x Výška 2195 mmx1257 mmx1232 mm
Pohon 2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Tažná síla 476 kg
Zadní brzda 1x hydraulická kotoučová
Zapalování CDI

Představujeme zcela novou generaci čtyřkolek Arctic Cat - lepší, výkonnější, ovladatelnější a hezčí

Cena s DPH: 279 000,-
Cena bez DPH: 230 579,-
Do 2-5 pracovních dnů Kontaktovat prodejce
Výrobce: Arctic Cat Arctic Cat
Kód produktu: AcXR700
Záruka: 24 měsíců
/product-action/increment-product-view-count?productId=52623