Access Warrior 450 2018

/access-warrior-450-2018-e63299.htm
Popis

Access Warrior 450 2018

Čtyřdobý jednoválcový motor se může pochlubit výkonem 52 koní, účinné kotoučové brzdy,  nastavitelné nitrogenové racingové tlumiče G2 s oddělenou nádobkou Piggyback, vysoké zdvihy pérování a moderní atraktivní vzhled dělají z Warriora 450 jednu z nejoblíbenějších sportovních čtyřkolek na trhu.

Motor

Ostrý kapalinou chlazený čtyřventilový jednoválec doslova katapultuje čtyřkolku ze zatáček i na nejvyšší převodový stupeň. S nejmodernějšími technologiemi a karburátorem Mikuni BSR33 má motor výkon 52 koní. Spolehlivé elektrické startování.

 

Pohon / převodovka

Výkonné sportovní čtyřkolky vyžadují robustní manuální převodovku. Přesná sportovně laděná pětistupňová mechanická převodovka Warriora je optimálně zpřevodovaná pro přenos agresivní síly motoru. Zpětný chod a náhon zadní nápravy řetězem.

Podvozek

Vynikající ovladatelnost díky širokému podvozku s tuhým trubkovým rámem. Warrior 450 je vpředu odpružen mohutnými dvojitými A-rameny se seřiditelnými nitrogenovými tlumiči s oddělenými nádobkami Piggyback, zadní tuhá vidlice péruje přes centrální tlumič s přepákováním. Kvality odpružení oceníte při ostré sportovní jízdě a nerozhodí vás ani velké nerovnosti.

Brzdový systém

Brzdy jsou na sportovní čtyřkolce to nejdůležitější. Hydraulický tříkotoučový brzdový systém s kotouči velkého průměru a pancéřovanými hadičkami je dimenzovaný pro velmi razantní brzdění v jakémkoli terénu. Se sportovním ovládáním páčkou na přední kola a nožním pedálem mají brzdy Warriora  hodně síly.

Racingové nášlapy a stupačky

Robustní odlehčené závodní nášlapy z tvrzeného hliníku používaného při výrobě letadel účinně zabraňují zranění nohou v případě sklouznutí boty ze stupaček. Součástí nášlapů jsou integrované chrániče pat. Prodloužené, na koncích vyvýšené stupačky poskytují vynikající oporu nohy při ostrých manévrech.

Pneumatiky a disky

Vynikající lehké pneumatiky Maxxis Razr jsou vyhlášené pro svůj špičkový grip umožňující agresivní jízdu v jakémkoli terénu. Typický, závody prověřený zadní vzorek zajišťuje dokonalý záběr při vysoké rychlosti, vyvýšený prostřední hřeben přední pneumatiky umožňuje přesné řízení. Duralové závodní disky s válcovanými okraji zlepšují jízdní vlastnosti díky nízkým neodpruženým hmotám.

Osvětlení

Atraktivitu čtyřkolky zvyšuje zadní LED světlo a zajímavě tvarované blikače s čirou optikou. Technologie LED je nejen moderní, ale zároveň také zmenšuje spotřebu proudu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parametry
Typ motoru čtyřdobý jednoválec, DOHC, 4 ventily
Obsah 448,8 ccm
Kompresní poměr 11,8
Výkon 14,6 kW / 6500 ot./min. (38,5 kW - offroad)
Převodovka manuální 5 stupňová se zpátečkou
Rozvor kol 1270 mm
Přední odpružení hydraulické tlumiče Access/G2, nastavitelné předpětí pružin
Přední brzda 2x 165 mm hydraulické disky
Přední pneu AT 21x7-10
Zadní odpružení hydraulický tlumič Access/G2, nastavitelné předpětí pružiny
Zadní pneu AT 20x11-9
Výška sedla 810 mm
Hmotnost 219 kg
Objem palivové nádrže 14 litrů
Chladící systém kapalinové, elektrický ventilátor
Délka x Šířka x Výška 1825/1205/1115 mm
Karburátor Mikuni BSR33
Mazání olejová vana, oběh zajišťuje pumpa
Pohon zadní nápravy
Přední zavěšení nezávislá dvojitá A-ramena
Startování elektrický
Světlá výška 230 mm
Zadní brzda 1x 220 mm hydraulický disk
Zadní zavěšení spojené (kyvná vidlice)

Ostrá sportovní čtyřkolka s vysokovýkonným motorem a špičkovým podvozkem osazeným kvalitními komponenty.

Cena s DPH: 179 000,-
Cena bez DPH: 147 934,-
Do 2-5 pracovních dnů Kontaktovat prodejce
Výrobce: Access Access
Kód produktu: AcWa4502018
Záruka: 24 měsíců
/product-action/increment-product-view-count?productId=63299